Opinie o Nas
Formularz Reklamacji

Szanowny Kliencie,

W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami obsługi, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze wszystko działa idealnie. Rozumiemy, że problem reklamacji nie jest dla Ciebie przyjemny, dlatego dołożymy naszych starań, aby został on rozwiązany w najszybszym czasie. Odpowiedź na poniższe pytania pozwoli nam na dokładniejszą weryfikację Twojego zgłoszenia. W związku z tym prosimy o wypełnienie i wysłanie do nas poniższego formularza. 

FORMULARZ REKLAMACJI - Profilactica.pl

Regulamin Reklamacji Profilactica.pl - odstąpienie od umowy, wypowiedzenie, gwarancja

1. Na podstawie przepisów prawnych Nabywca będący konsumentem może odstąpić na piśmie od Umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia otrzymania Towaru, a gdy Umowa dotyczyła usługi – w terminie 14 dni od dnia zawarcia Umowy o świadczenie usług, z zastrzeżeniem punktu 4 poniżej.

2. W razie odstąpienia od Umowy jest ona uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni.

3. W przypadku dokonanej przez Nabywcę przedpłaty Sprzedawca zobowiązany jest do zwrotu całkowitej wysokości przedmiotowej przedpłaty.

4. Odstąpienie od Umowy przez Nabywcę będącego konsumentem nie jest możliwe w przypadkach, gdy zwrotowi nie podlegają świadczenia i Towary, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić.

5. Zasady odstąpienia od umowy, w tym wzór formularza o odstąpieniu od umowy, z którego może skorzystać, określone są w regulaminie.

6. O ile nabyty Towar objęty jest gwarancją, np. producenta, importera, Sprzedawcy itp., niezależnie od innych przysługujących uprawnień reklamacyjnych, Nabywca może zgłosić reklamację, powołując się na zakres udzielonej gwarancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl