O firmie

PROFILACTICA
profesjonalna higiena jamy ustnej

O nas

PROFILACTICA prowadzi dystrybucję produktów w bardzo wąskiej, ale dynamicznie rozwijającej się dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej i zębów. Spełniając wymagania stawiane nam przez naszych klientów i stomatologów realizujemy politykę sprzedaży, jak najszerszego asortymentu produktów profesjonalnych. Stale poszerzamy naszą ofertę śledząc światowe nowości i trendy panujące w profilaktyce dentystycznej. Posiadamy ponad 2000 produktów wysokiej jakości zapewniających innowacyjną pielęgnację zębów, którą potwierdzają nasi Klienci i współpracujący z nami personel medyczny.

Misja

PROFILACTICA oferuje niezależne doradztwo oraz najwyższy standard obsługi w zakresie oferowanych produktów. Nasz zespół specjalistów pomoże dobrać optymalne rozwiązania w zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji. Rozwijamy naszą wiedzę dzięki regularnym spotkaniom z przedstawicielami producentów, jak również dzięki obecności na wydarzeniach branżowych, takich jak targi, czy szkolenia.

Działalność PROFILACTICA związana jest nieodłącznie z profilaktyką stomatologiczną i promocją ochrony zdrowia, dlatego czynnie wspieramy i współpracujemy z:

  • higienistkami, które rozumieją misję swojego zawodu polegającą na promowaniu i zwiększaniu świadomości nowoczesnej profilaktyki stomatologicznej,
  • lekarzami stomatologami, specjalistami w swoich dziedzinach, dla których promowanie i sprzedaż produktów higieny jamy ustnej ma na celu poprawę efektów leczenia,
  • instytucjami zajmującymi się szkoleniem zawodowym specjalistów z branży zdrowia publicznego.

 

Dostawa

Dbamy o czas naszych Klientów, dlatego ważne jest dla nas, aby zamówiony towar otrzymywali najszybciej, jak to możliwe. Tym samym produkty posiadające status 24h wysyłamy do naszych Klientów w większości jeszcze tego samego dnia lub na następny dzień roboczy od złożenia zamówienia.

 

Sprzedaż hurtowa

PROFILACTICA prowadzi sprzedaż hurtową dla aptek, sklepów medycznych, zielarskich i lekarzy stomatologów, jednak naszym priorytetem pozostaje świadczenie usług detalicznych na najwyższym poziomie, profesjonalne doradztwo i oferowanie produktów zalecanych przez ekspertów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl