Kategorie blog
Producenci
Przenośny Irygator AquaJet LD-A3 0

Planujesz wakacje i zastanawiasz się, co warto spakować do walizki?  


W czasie pakowania wiele osób ma problem z ustaleniem, co będzie im naprawdę potrzebne i z czego powinni zrezygnować. Aby nie zapomnieć o niczym, warto na kilka dni przed wyjazdem zrobić listę rzeczy, które trzeba zabrać, zaczynając od tych najważniejszych (jak dokumenty, bilety, pieniądze), a kończąc na ubraniach, kosmetykach czy urządzeniach do higieny jamy ustnej.

 

Irygatory dentystyczne to urządzenia umożliwiające w prosty i szybki sposób skutecznie wyczyścić przestrzenie międzyzębowe. Są wygodną alternatywą nici dentystycznych, wykałaczek do zębów czy szczoteczek międzyzębowych. Irygatory są skuteczniejsze, dokładniejsze i szybsze niż tradycyjne produkty do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Doskonale uzupełniają codzienną higienę, a szczególnie są przydatne osobom ze stłoczonymi zębami, noszącymi aparaty ortodontyczne czy implanty, mosty, korony lub cierpiących na paradontozę.

 

O kompleksową higienę jamy ustnej można, a nawet trzeba troszczyć się w każdej sytuacji!

 

Przenośny irygator dentystyczny AquaJet LD-A3, dlaczego warto go wybrać?

W urządzeniu zastosowano system DAF (Double Aqua Flow), który pozwala na użycie dowolnego pojemnika ( szklanki, butelki wody mineralnej, itp).  Jest to fantastyczne udogodnienie dla wszystkich osób które do tej pory narzekały iż irygatory turystyczne mają małe zbiorniki na wodę i należy je kilkakrotnie napełnić. Teraz mamy możliwość wyboru albo korzystamy z szybkiej irygacji (wbudowany pojemnik 160 ml) albo dzięki akcesoriom możemy połączyć urządzenie ze zbiornikiem o dużo większej pojemności.

Dodatkowym atutem jest akumulator który można ładować za pomocą źródła zasilania ( polska wtyczka, bez adapterów) oraz ze złączem USB.

Jest to komfortowe rozwiązanie dla osób będących często w podróży. Irygator Aquajet LD-A3  ma kompaktowy rozmiar i przemyślany schowek na akcesoria (końcówki, przewód do systemu DAF). Masz mała łazienkę, często podróżujesz, lubisz ład i porządek? Irygator LD-A3 jest dla ciebie doskonałym rozwiązaniem.

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl