Kategorie blog
Producenci
Nowa forma dostawy: Poczta Polska Kurier 48 - Odbiór w Punkcie 0

Szanowni Klienci,

Informujemy, że w dniu 12 maja 2018 r. została udostępniona długo wyczekiwana forma dostawy - obiór w punkcie realizowany przez Pocztę Polską Kurier 48.

Odbiór w PUNKCIE to wygodne rozwiązanie, umożliwiające odbiór przesyłki w dowolnym miejscu i czasie, przy okazji codziennych zajęć. Udostępniamy możliwość odbioru przesyłek kurierskich Pocztex Kurier48 w ponad 4 300 placówkach pocztowych, w prawie 1 000 stacji paliw Orlen (czynnych w większości 24 h/7 dni w tygodniu), w 1400 kioskach/salonikach RUCH oraz 450 sklepach Żabka i Freshmarket.

Odbiór w PUNKCIE z doręczeniem w punktach partnerskich (czyli w sieci stacji paliw Orlen, kioskach/salonikach RUCH, sklepach Żabka/Freshmarket) oraz w automatach pocztowych jest dostępny wyłącznie dla klientów, którzy nadają przez Elektronicznego Nadawcę. Punkty partnerskie oraz automaty pocztowe nie realizują usług dodatkowych: dokumenty zwrotne, pobranie, potwierdzenie doręczenia albo zwrotu, potwierdzenie odbioru, sprawdzenie zawartości, a także ograniczona jest masa i wymiary:

Przesyłki na odbiór czekają minimum 7 dni.

Polecamy wyszukiwarkę dostępnych punktów odbioru wraz z godzinami pracy:

http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl/

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl