Kategorie blog
Producenci
Stomatologia estetyczna 0

Piękny zdrowy uśmiech i białe zęby w każdym wieku?
Czy to możliwe? Oczywiście.
Stomatologia estetyczna może zdziałać cuda.

Dzięki najnowszym osiągnięciom stomatologii każdy może dodać blasku swojemu uśmiechowi. Współpracujące z nami kliniki specjalizują się w wykonywaniu zabiegów poprawiających wygląd uzębienia i z przyjemnością zapewnią Naszym klientom komfort i dobre samopoczucie.

WYMIANA WYPEŁNIEŃ AMALGAMATOWYCH to wymiana ciemnych (czarnych) wypełnień amalgamatowych na wypełnienia kompozytowe.

Bardzo dużym postępem w stomatologii estetycznej są wypełnienia kompozytowe nowej generacji, które dzięki warstwowej metodzie nakładania idealnie dopasowują się do struktur zęba.
Dzięki takiej technologii można uzyskać kolor identyczny z kolorem zęba.

Stosuje się je przy wypełnianiu dużych ubytków w zębach przednich lub złamaniach koron tych zębów zwłaszcza u ludzi młodych, gdzie nie planuje się wykonania korony protetycznej. Tymi materiałami można
również poprawić kształt zęba, zlikwidować szerokie przestrzenie miedzy zębami, nadbudować starte brzegi sieczne.
Są one idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy przeszkadzają nam małe szpary miedzy zębami, a nie chcemy lub nie możemy poddać się leczeniu ortodontycznemu. Jeżeli zęby są dość równo ustawione często wystarczy ich poszerzenie za pomocą kompozytu by zmienić jakość swojego uśmiechu.
Metoda ta jest całkowicie bezpieczna oraz bezbolesna.

LICÓWKI KOMPOZYTOWE to doskonała metoda umożliwiająca błyskawiczną poprawę koloru zęba, kształtu oraz rozmiaru zębów przednich.

Licówki kompozytowe to licówki wykonane z materiału, z którego robi się wypełnienia w ubytkach zębowych. Ich zaletą jest to, że aby je założyć, wystarczy tylko jedna wizyta. Wymagają nieznacznego
zebrania powierzchownych tkanek zęba. Licówki z kompozytu maskują przebarwienia, korygują kształt zęba lub odtwarzają utracone w skutek wypadku tkanki zęba.

LICÓWKI CERAMICZNE to małoinwazyjna metoda, umożliwiająca błyskawiczną poprawę koloru, kształtu oraz rozmiaru zębów.

Założenie licówek ceramicznych to zabieg, jaki oferuje Gabinet Profilactica. Polega on na naklejeniu na powierzchnię zębów nakładek z cieniutkiej ceramicznej płytki. Pozwala to na zasłonięcie niedociągnięć uzębienia, takich jak przebarwienia na zębach, nierówne zęby czy zbyt duże szpary między nimi.
Licówki nakłada się na przednie zęby szczęki górnej i dolnej, po ich zewnętrznej stronie.
Wykonanie licówek czyli cienkich porcelanowych nakładek wymaga ścisłej współpracy doświadczonego lekarza i dobrego technika dentystycznego, ale daje za to doskonałe efekty.
Nowoczesne systemy protetyczne pozwalają ograniczyć do minimum szlifowanie zębów podczas ich opracowywania.

WYBIELANIE ZĘBÓW w gabinecie to natychmiastowe wybielanie zębów w 60 minut dzięki czemu zęby mogą zostać rozjaśnione od 4 do 8 tonów.

Od dawna istniały metody pozwalające na wybielenie uzębienia, niestety często okazywało się, że wywołują nadwrażliwość zębów i dają nietrwałe efekty. Teraz możemy zaoferować naszym pacjentom naprawdę bezpieczne WYBIELANIE . Każdy może dodać blasku swojemu uśmiechowi.

W gabinetach partnerskich oferujemy pakiety dostosowane do indywidualnych potrzeb i budżetu, takich jak wybielanie zębów za pomocą Lampy Led, wybielanie nakładkowe stosowane w domu przy użyciu indywidualnie dopasowanych nakładek oraz żelu.

Bardzo delikatny preparat, daje efekt lekkiego rozjaśnienia zębów, nie powoduje efektów ubocznych.
Podwójny zabieg Lampą Led oraz nakładki – zalecany dla uzyskania ekstremalnie dobrych efektów rozjaśnienia zębów.

BIŻUTERIA NAZĘBNA

W ostatnim czasie bardzo modny sposób na podkreślenie uśmiechu i zaakcentowanie własnej indywidualności. Poprzez umieszczenie na zębie specjalnego kryształku uśmiech zyska na atrakcyjności i z pewnością przykuje uwagę. To doskonała ozdoba, która poprawi samopoczucie oraz wyeksponuje uśmiech stanowiąc dodatek do tradycyjnej biżuterii.

Zabieg zakładania biżuterii do zęba jest całkowicie bezpieczny i odwracalny. Nie wymaga borowania i jest całkowicie bezbolesny, więc nie ma potrzeby stosowania znieczulenia.

Dlaczego warto skorzystać z zabiegów stomatologii estetycznej?

Pacjenci, którzy zdecydowali się na leczenie i zabiegi związane z estetyką uśmiechu podkreślają jak duże znaczenie dla ich komfortu życia i samopoczucia miała korekta wyglądu uzębienia.

Konsultacja w gabinecie stomatologicznym wraz dobranie odpowiednich produktów do higieny jamy ustnej pozwoli na osiągnięcie sukcesu, bo piękny uśmiech to większa pewność siebie, pozbycie się kompleksów i stresów związanych z wyglądem, swoboda komunikacji oraz wystąpień publicznych, łatwiejsze nawiązywanie kontaktów oraz zadowolenie ze swojego odbicia w lustrze.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl