Kategorie blog
Producenci
Rodzaje końcówek do szczoteczek elektrycznych Oral-B 0

 

Rodzaje końcówek do szczoteczek elektrycznych Oral-B

W przypadku szczoteczek elektrycznych Oral-B mamy do wyboru aż 8 typów główek. W zależności od potrzeb, każdy może wybrać dla siebie inny model. Wszystko zależne jest od naszych preferencji i oczekiwań związanych z higieną jamy ustnej. Każda z główek ma inne właściwości i inną budowę. Dwie najpopularniejsze końcówki to Cross Action oraz Precision Clean. Są one przeznaczone do codziennego czyszczenia jamy ustnej. Każdą z wymienionych niżej główek można zamontować do szczoteczek: Oral-B Pro 600, 650, 670, 2000, 2500, 3000, 4000, 4500, 5000, 6000, 6500, Trizone 600, 650, 670, 2000, 4000 lub 6000.

  1. Końcówki Oral-B CrossAction sprawdzają się w codziennym myciu zębów. Charakteryzują się specjalnym ułożeniem włosia pod kątem 16 stopni. Precyzyjna obudowa główki zapewnia dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych oraz skuteczne oczyszczanie powierzchni wzdłuż linii dziąseł.

  2. Końcówki Oral-B Sensitive Clean przeznaczone są dla osób cierpiących na nadwrażliwość dziąseł i zębów. Główki te sprawdzają się doskonale przy odsłoniętych szyjkach zębowych, zapewniając komfortowe i łagodne mycie. Działają też kojąco na stany zapalne i nadwrażliwość dziąseł.

  3. Końcówka Oral-B 3D White/ProWhite jest szczoteczką przeznaczoną dla osób nadużywających papierosów oraz kawy. Przywraca naturalny kolor zębom już po 2 tygodniach stosowania. Po takim czasie widoczny jest efekt jaśniejszych i bardziej lśniących zębów. Główki usuwają różnego rodzaju przebarwienia i zanieczyszczenia, gruntowanie eliminując płytkę nazębną, a dzięki połączeniu włosia z gumką, nadaje zębom niesamowity połysk.

  4. Końcówka Oral-B MicroPulse (FlossAction) jest to doskonała szczoteczka przeznaczona dla osób wymagających dokładnego i intensywnego czyszczenia przestrzeni międzyzębowych. Jest wyposażona w specjalne włókna, które umożliwiają czyszczenie nawet najtrudniej dostępnych miejsc.

  5. Końcówka Oral-B Interspace IP17 wyposażona jest w specjalnie zaprojektowane włosie – tak, by odświeżało i dbało o wysoki stopień higieny jamy ustnej w bardzo trudno dostępnych miejscach. Jest ona w szczególności polecana osobom z aparatami ortodontycznymi, implantami, koronami, mostami.

  6. Końcówka Oral-B Stages Power jest szczoteczką posiadającą bardzo miękkie i delikatne włosie. Jest przeznaczona dla najmłodszych użytkowników szczoteczek elektrycznych.

  7. Końcówki ortodontyczne Oral-B Ortho Care Essentials przeznaczone są głównie dla osób korzystającym z leczenia ortodontycznego. Różnią się od innych końcówek swoją budową, którą charakteryzuje specjalnie stworzona pusta przestrzeń w środku szczoteczki.

  8. Końcówka Oral-B Precision Clean jest przeznaczona do standardowego korzystania dwa lub więcej razy dziennie. Wyposażona jest w specjalnie wyprofilowaną główkę precyzyjnie myjącą każdy ząb z osobna, likwidując przy tym 5 razy więcej płytki nazębnej niż inne i doskonale odświeżając oddech.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl