Kategorie blog
Producenci
Pierwsza szczoteczka soniczna do zębów dla Twojego dziecka 0
Pierwsza szczoteczka soniczna do zębów dla Twojego dziecka

Szczoteczki elektryczne są dzisiaj nie tylko sprzętem do czyszczenia zębów dorosłych, ale i dzieci. Modeli dla młodszych jest na rynku prawdopodobnie jeszcze więcej niż szczoteczek dla dorosłych. Jak w tym gąszczu odnaleźć najlepszą szczoteczkę elektryczną dla dzieci? W dniu dzisiejszym rekomendujemy szczoteczkę soniczną Philips Sonicare For Kids.

Philips Sonicare For Kids HX6311/07 to zdecydowanie najlepsza szczoteczka elektryczna dla dzieci. Jest dobrze wykonana, bardzo cicha i długo pracuje na jednym ładowaniu baterii. Philips Sonicare For Kids HX6311/07 to szczoteczka soniczna, czyli taka, w której nie rusza się cała główka wykonująca ruchy pulsacyjno-rotacyjne, a jedynie włosie wprawiane w drgania przez specjalny generator dźwięków. Drgania te rozchodzą się w płynach (wodzie i ślinie) tworząc pianę mikrobąbelków, które skutecznie penetrują wszystkie zakamarki jamy ustne, dzięki czemu szczoteczki soniczne są skuteczniejsze w zwalczaniu płytki nazębnej od standardowych szczoteczek elektrycznych.


Szczoteczka Philips Sonicare For Kids HX6311/07 wykonuje do 62 000 ruchów na minutę – tyle samo, ile model Sonicare dla dorosłych. Technologia wykorzystana w szczoteczce dla dzieci jest identyczna, co w wersji dla dorosłych, a kluczową różnicą jest ograniczenie się do dwóch trybów pracy (zamiast 5). Jakość wykonania szczoteczki Philips jest na najwyższym poziomie. Trzonek szczoteczki został pokryty gumowanym materiałem, dzięki czemu nie powinien wyślizgnąć się z dłoni nawet podczas zabaw w wannie. Szczoteczka rozmiarowo ustępuje szczoteczce sonicznej Philips dla dorosłych jedynie długością główki. Stosunek długości trzonka do końcówki jest niewłaściwy, przez co operowanie szczoteczką przez wyjątkowo małe dłonie może być utrudnione. Z tego modelu swobodnie może korzystać 6-letnie dziecko, chociaż nie ma przeciwwskazań medycznych, by używały ich już pociechy o rok młodsze.
Szczoteczka soniczna dla dzieci Philips jest zaskakująco cicha. Wbudowany akumulator pozwoli na maksymalnie 3 tygodnie użytkowania bez konieczności ładowania.

Wybierając szczoteczki soniczne dla dzieci zyskujemy pewność, że pomimo jeszcze niewielkich umiejętności czyszczenia, zęby naszego malucha zostaną dużo staranniej oczyszczone z bakterii i gromadzącego się na nich osadu niż przy użyciu szczoteczki manualnej. Poza tym dzięki możliwości personalizacji szczoteczki, m.in. poprzez kolorowe naklejki oraz wspomnianą wyżej aplikację mobilną, szczotkowanie zębów staje się dla malucha prawdziwą frajdą i kształtuje w nim nawyk mycia zębów, który pozostanie z nim przez całe życie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl