Kategorie blog
Producenci
NOWOŚĆ: Końcówka PHILIPS SONICARE AdativeClean 1
NOWOŚĆ:  Końcówka PHILIPS SONICARE AdativeClean

Przedstawiamy nowe końcówki do szczoteczek sonicznych PHILIPS SONICARE - AdaptiveClean, które są już dostępne w Sklepach PROFILACTICA w Krakowie.

Adaptive Clean to najnowsza główka do szczoteczek sonicznych Sonicare, która lepiej dopasowuje się do linii zębów. Jej pierścień mocujący pasuje do wszystkich modeli szczoteczek Philips dostępnych w naszym sklepie. AdaptiveClean gruntownie czyści zęby, a jej specjalnie ukształtowany profil idealnie dopasowuje się do kształtu zębów znacznie lepiej usuwając płytkę nazębną wzdłuż linii dziąseł oraz z przestrzeni międzyzębowych. Skutecznie zapobiegając chorobom przyzębia oraz ograniczając powstawanie kamienia nazębnego i osadów. Prezentowana główka zapewnia lepsze oczyszczanie zębów przez co przyczynia się poprawy kondycji dziąseł.

Głowice czyszczące AdaptiveClean, posiadają niebieskie włókna "przypominające", które blakną, gdy nadchodzi czas wymiany szczoteczki. Przypominamy, że zarówno jak w przypadku manualnych szczoteczek, należy pamiętać o wymianie główki czyszczącej co 3 miesiące, aby zapewnić najwyższą skuteczność czyszczenia i komfort użytkowania. Natomiast dysze do irygatorów, należy wymieniać co 6 miesięcy.

Dzięki większej powierzchni czyszczącej oraz zastosowaniu elastycznych włókien, nowe końcówki docierają do najbardziej niedostępnych miejsc, dzięki czemu zapewniają głębokie i dokładne doczyszczenie zębów. Profilowany kształt włosia zapewnia doskonałe dopasowanie do kształtu zęba, otaczając go podczas szczotkowania, a włókna wystające poza obrys szczoteczki zapewniają głęboki zasięg oczyszczania nawet bardzo wąskich przestrzeniach zębowych. Dodatkowe ultra miękkie gumowe włókna delikatnie czyszczą i polerują zęby chroniąc dziąsła, bez względu na siłę nacisku.

Zestawy końcówek dostępne są w opakowaniach po cztery oraz dwie sztuki:

https://profilactica.pl/pl/p/PHILIPS-SONICARE-koncowki-AdaptiveClean-4-sztuki-HX904407/672
https://profilactica.pl/pl/p/PHILIPS-SONICARE-koncowki-AdaptiveClean-2-sztuki-HX904207/639


NOWOCZESNA TECHNOLOGIA SONICZNA ZAPEWNIA WYJĄTKOWE EFEKTY

Jak działa opatentowana przez firmę PHILIPS technologia soniczna?

Philips Sonicare to połączenie wysokiej częstotliwości drgań i szerokiego zakresu ruchu włókien szczoteczki, które wytwarza Dynamiczną Akcję Czyszczącą*. Czyszcząca siła aż 62 000 ruchów szczoteczki na minutę nadaje dużą prędkość mieszaninie płynu (pasty, śliny i wody) podczas szczotkowania, a szeroki zakres ruchu włókien sprawia, że wtłaczana jest ona głęboko w przestrzenie międzyzębowe oraz wzdłuż linii dziąseł zapewniając doskonałe oczyszczanie nawet poza zasięgiem włosa.

Mniej płytki nazębnej, zdrowsze dziąsła, bielsze żeby w ciągu miesiąca!

Philips Sonicare w liczbach to 15 milionów zadowolonych użytkowników na całym świecie, ponad 140 publikacji oraz abstraktów z badań klinicznych i laboratoryjnych przeprowadzonych przez 40 uniwersytetów i instytucji badawczych na całym świecie - te wyniki nie mogą kłamać. Technologia soniczna Philips Sonicare naprawdę działa.

Przyjdź do nas spróbuj sam i zakochaj się od pierwszego użycia!

*DCA - Dynamic Cleaning Action

Komentarze do wpisu (1)

19 października 2015

Polecam wszystkim szczoteczki soniczne. Od kiedy kupiłem Philipsa myję zęby z przyjemnością i mam wrażenie, że zęby są nareszcie doczyszczone. Tych główek jeszcze nie testowałem, ale w najbliższym czasie planuję u Was zakupy akcesoriów Sonicare. Tak trzymać !

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl