Kategorie blog
Producenci
Nowoczesne technologie w służbie zdrowia jamy ustnej. 0
Nowoczesne technologie w służbie zdrowia jamy ustnej.

Postęp technologiczny w zakresie dbania o higienę jamy ustnej jest wyraźnie zauważalny. Pozycję lidera od lat zajmuje firma Philips, a innowacyjna technologia soniczna Philips Sonicare stanowi prawdziwy przełom w efektywnym czyszczeniu zębów i przestrzeni miedzyzębowych.

Szczoteczki soniczne Philips Sonicare oferują unikalne połączenie niezwykle wysokiej częstotliwości drgań z wyjątkowo dużą amplitudą ruchy włosia. Gwarantuje to o wiele wyższą skuteczność szczotkowania w porównaniu z innymi typami szczoteczek.

 

Dzięki dynamicznemu sposobowi czyszczenia – aż do 62000 drgań na minutę!

 

Szczoteczki soniczne Philips Sonicare umożliwiają optymalne oczyszczanie przestrzeni pomiędzy zębami oraz wzdłuż linii dziąseł zapewniając nawet do 7 razy skuteczniejsze usuwanie płytki nazębnej w porównaniu ze szczoteczką manualną.

To nie przypadek, że Philips Sonicare to najczęściej rekomendowana szczoteczka soniczna przez stomatologów na całym świecie, która zdobyła rekomendacje wielu towarzystw naukowych i branżowych.

Urządzenie Philips AirFloss w sposób znaczący ułatwia czyszczenie przestrzenni międzyzębowych, a zastosowanie wraz ze szczoteczką soniczną Philips Sonicare podnosi skuteczność usuwania płytki z przestrzeni międzyzębowych aż do 66%. Obie połączone technologie firmy Philips wykazują się działaniem synergicznym.

Wiodącym celem Philips Oral Healthcare jest dążenie do poprawy higieny jamy ustnej ludzi na całym świecie poprzez wprowadzenie nowych rozwiązań. Dział innowacji Philips poszukuje sposobów skutecznego i bezpiecznego dbania o zdrowie jamy ustnej, opracowując rozwiązania dla profesjonalistów i pacjentów.

 

Rygorystyczne normy dotyczące wdrażania nowych produktów dają pewność, że każde urządzenie sygnowane znakiem Philips wypełnia stawiane przed nim.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl