Kategorie blog
Producenci
NOWOŚĆ: FOREO ISSA najnowsza szczoteczka soniczna 0
NOWOŚĆ: FOREO ISSA najnowsza szczoteczka soniczna

Rerwolucja
od FOREO

Przedstawiamy Wam szczoteczkę soniczną ISSA.

FOREO ISSA to rewolucyjne szczoteczki mechaniczne, które zostały wykonane w całości z silikonu. Urządzenia te łączą pulsacje o wysokiej intensywności z miękkim silikonowym włosiem, które oprócz tego, że zapewnia skuteczne czyszczenie jest znacznie łagodniejsze dla zębów wrażliwych, niż szczoteczki z nylonowymi włóknami.

 

Naturalne właściwości silikonu zapobiegają gromadzeniu się bakterii na powierzchniach szczoteczki i główki. Pozwalając na użytkowanie końcówki przez aż 12 miesięcy, czyli czterokrotnie dłużej niż w przypadku standardowej szczoteczki manualnej lub główki szczoteczki mechanicznej.

Odkryj FOREO ISSA w PROFILACTICA.pl:

TO NIE JEST ZWYKŁA SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW
- TO ISSA...

Nowe podejście do szczotkowania

Silikonowe włosie ISSA przenosi na minutę 11 000 pulsacji o wysokiej intensywności, wytwarzając mikro-wymiatanie, skutecznie oczyszczając zęby i dziąsła.

Mycie zębów nigdy nie było tak przyjemne

Główka szczoteczki do zębów ISSA jest wykonana z miękkiego i elastycznego silikonowego włosia które nie drapie powierzchni zęba i jest łagodne dla dziąseł, przez co bardzo przyjemne w użytkowaniu.

Najczystszy sposób szczotkowania

Wykonana z szybkoschnącego, nieporowatego silikonu, który zapobiega gromadzeniu bakterii, elektryczna szczoteczka do zębów ISSA stanowi ultra-higieniczne rozwiązanie w pielęgnacji jamy ustnej, ponieważ jest na niej do 10 000x mniej bakterii niż na szczoteczce z tradycyjnym włosiem.

Niezbędny towarzysz podróży 

Lekka i mobilna ISSA oraz ISSA Hybrid ma uniwersalny port USB możliwy do podłączenia w każdym miejscu na świecie. Rozwiązuje to problem dźwigania w podróży masywnych ładowarek, a 1 godzina ładowania wystarcza na 365 zastosowań.

Inwestycja w higienę jamy ustnej

ISSA ze swoją doskonałą jakością wymaga wymiany główki tylko raz do roku, natomiast ISSA Hybrid raz na 6 miesięcy i jest objęta 2-letnią ograniczoną gwarancją oraz 10-letnią gwarancją jakości.

Zaprojektowana dla Ciebie

W całości wodoodporna, do użytku w wannie lub pod prysznicem, z 8 intensywnościami, ISSA ma ergonomiczny design, wbudowany timer i elastyczną główkę szczoteczki 3D, docierającą w każdą przestrzeń jamy ustnej.

BIELSZE ZĘBY,
ZDROWA JAMA USTNA
I SZEROKI UŚMIECH

Barwna, smukła i ergonomiczna ISSA znacznie przewyższa możliwości tradycyjnych, sonicznych szczoteczek do zębów, dbając o zdrowie całej jamy ustnej. ISSA wybiela i rozjaśnia zęby. Ta mechaniczna szczoteczka jest również idealna dla osób o wrażliwych zębach i dziąsłach dzięki swojej łagodnej i higienicznej koncepcji.

Dzięki połączeniu technologii sonicznych pulsacji oraz unikalnego silikonowego designu, szczoteczka do zębów ISSA czyści i wybiela zęby jak żadna inna. Zastosowanie główki szczoteczki, wykonanej w całości z silikonu sprawia, że szczoteczka do zębów ISSA skutecznie i  w wyjątkowo łagodny sposób czyści zęby oraz dziąsła. Podczas gdy ISSA Hybrid intensywniej usuwa płytkę nazębną, a jest jednocześnie łagodna dla dziąseł.

 

 

 

 

 


SILIKON
+ TECHNOLOGIA
SONIC PULSE

ISSA wykorzystując technologię sonicznych pulsacji, usuwa przebarwienia, płytkę nazębną oraz zapobiega osiadaniu się kamienia nazębnego i powstawaniu ubytków, wybielając przy tym zęby. Natomiast silikonowe włosie delikatnie masuje dziąsła i łagodnie poleruje zęby, zapobiegając recesji dziąseł i chroniąc szkliwo.

Silikon przy tym powoduje delikatne tarcie, które pozwala usunąć biofilm z zębów chroniąc przed osadzaniem się kamienia nazębnego. Elastyczna główka szczoteczki pomaga skierować włosie do trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych i skutecznie je oczyszcza. Pulsacje wytwarzane przez szczoteczkę masują dziąsła stymulując przepływ krwi dzięki czemu pozwalają utrzymać dziąsła w zdrowej kondycji.

 

Wygląd szczoteczek elektrycznych nie zmieniał się od ponad 60 lat, aż do powstania ISSA.

 

 

Szczoteczka ISSA została wyposażona w TIMER, który co 30 sekund przez szybkie pulsacje, wskazuje, że nadszedł czas, aby oczyścić inną kwadrant jamy ustnej, a po 2 minutach będzie pulsować ponownie oznaczać koniec. Szczoteczka ISSA dla dorosłych pozwala na 365 użyć bez ładowania, natomiast ISSA mini pozwala na 200.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl